• Mercedes-Benz Mercedes-Benz Bluetooth® Kulaklık
  • Mercedes-Benz Mercedes-Benz Bluetooth® Kulaklık
Kargo Bedava
Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Bluetooth® Kulaklık

2,867.51 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Uzun süreler boyunca bile mükemmel dinleme keyfi için optimum uyum ve yüksek kullanım konforuna sahip Bluetooth® kulaklıklar : Bluetooth® teknolojisi sayesinde kulaklıklar, kulaklıklar ve ses kaynağı arasında kablosuz aktarıma izin verir; ayrıca kablolu aktarım için 3,5 mm jak bağlantısı mevcuttur. 3D ses efekti sayesinde kulaklıklar geniş bir ses deneyimi sunar ve Hibrit Aktif Gürültü Engelleme, rahatsız edici ortam gürültüsü olmadan optimum ses üretimi sağlar. Bununla birlikte, örneğin uçaktaki anonslar sırasında veya bir konuşma sırasında olduğu gibi, kullanıcı tarafından dış gürültünün duyulması gerektiğinde, kulaklıkları çıkarmak zorunda kalmadan şeffaflık modu sayesinde bu sorun olmamaktadır. Bluetooth® kulaklıklar aracılığıyla da telefon görüşmeleri yapılabilir. Bunun için bir mikrofon entegre edilmiştir. Sağ kulaklıktaki dokunmatik yüzey, her işlevin basit ve sezgisel kullanımına olanak tanır. Kulaklıklar, uygun bir taşıma çantasıyla birlikte verilir. Şarj işlemi, bir PC/dizüstü bilgisayarın USB bağlantı noktası veya yaygın bir cep telefonu güç kaynağı aracılığıyla çalışır. (uyarı: maks. 5 W).

Mercedes-Benz tasarımcılarımız, olağanüstü ve karakteristik marka tasarımlarını vermek için kulaklıkların tasarımında çok çalıştılar. Berrak ve şehvetli akıcı formlar, tek bir kalıptan dökülmüş gibi görünüyor. Yüzeyler ve malzemeler maksimum düzeyde kalite ve kullanım rahatlığı sağlamak için çok dikkatli bir şekilde seçilmiştir. Mühendislerimiz, işlevsellik ve yenilikçi operasyondan sorumludur. Bu kulaklıklar, otomotiv seviyesindeki yoğun bir geliştirmenin sonucudur ve parlayan krom Mercedes-Benz Mercedes yıldızını taşımaya layıktır.- Bluetooth® kulaklıklar
- Hibrit Aktif Gürültü Engelleme- Bluetooth® sürümü V5.0
- 18 saate kadar pil ömrü- Kulaklık işlevi- Sezgisel kullanım dahil. taşıma çantası, jak fişi ve USB kablosu (USB-A\'dan USB-C\'ye)- Bir PC/dizüstü bilgisayarın USB bağlantı noktası veya ortak bir cep telefonu güç kaynağı aracılığıyla şarj olur (uyarı: maks. 5 W)
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Outdoor Aksesuarları ürünü