• Mercedes-Benz Anahtarlık, Untertürkheim
Kargo Bedava
Mercedes-Benz

Anahtarlık, Untertürkheim

255.11 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Tüm önemli anahtarlarınızı tek bir yerde güvenle saklayın: Untertürkheim anahtarlık, düzenli anahtar düzenleyicinizdir. Paslanmaz çelik anahtarlık, siyah ve gümüş renginde gelir. "Mercedes-Benz" yazısı lazerle oyulmuştur ve büyük yassı ayrık halkaya ek olarak, bireysel anahtarların hızlı bir şekilde çıkarılması veya değiştirilmesi için üç mini ayırma halkası vardır.- renk: siyah gümüş renkli- Malzeme: Paslanmaz Çelik- uzunluk: Yaklaşık 7 cm- üç mini ayrık halkalı düz ayrık halka- Almanya'da üretilmiştir
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Cüzdan ürünü