• Mercedes-Benz Anahtarlık, St. Tropez
Kargo Bedava
Mercedes-Benz

Anahtarlık, St. Tropez

650.00 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
St. Tropez anahtarlık çekiciliği yansıtıyor: Mercedes yıldızı şeklindeki anahtarlık ve Swarovski® Crystal Fine Rocks ile süslenmiş arka plan, bunu mükemmel bir seçim yapan tek özellik değildir. Paslanmaz çelikten üretilmiş, düz bölünmüş bir halka, lazerle kazınmış Mercedes-Benz yazısı ve üç ek mini bölünmüş halkasıyla beraber bireysel anahtarların hızlı bir şekilde çıkarılmasını veya değiştirilmesini sağlar.

- Renk: gümüş rengi siyah- Malzeme: Paslanmaz Çelik- Uzunluk: Yaklaşık 9 cm
- Swarovski® Crystal Fine Rocks ile tamamlandı- Üç ek mini ayrık halkalı düz ayrık halka
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Cüzdan ürünü