• Mercedes-Benz Anahtarlık, Sindelfingen
Kargo Bedava
Mercedes-Benz

Anahtarlık, Sindelfingen

331.10 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Altın kaplama pirinçten üretilen bu Sindelfingen anahtarlık, çekici görünümle işlevsel tasarımı ustaca bir araya getiriyor. Düz yarık halka lazerle "Mercedes-Benz" yazısıyla işlenirken, 1909 Benz logosunu ve 1916 Mercedes logosunu içeren tek taraflı foblar büyüleyici görünümü pekiştiriyor. Bireysel anahtarların hızlı bir şekilde çıkarılması veya değiştirilmesi için üç ek mini ayırma halkası vardır.- Renk: altın rengi- Malzeme: pirinç- Uzunluk: Yaklaşık. 9 cm- Üç ek mini bölünmüş halka- Almanya'da üretilmiştir
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Cüzdan ürünü