• Mercedes-Benz Anahtarlık, Mercedes Classic lettering
Kargo Bedava
Mercedes-Benz

Anahtarlık, Mercedes Classic lettering

650.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Özel anahtarlık arayanlar için mükemmel çözüm: Kadınlar için klasik yazı tipi ile beraber paslanmaz çelik anahtarlık karşınızda! Kıvrımlı "Mercedes" yazısı, bu anahtarlığı görsel bir zevk haline getiren tek detay değil. Logo rozeti, bu anahtarlığı mükemmelliğe taşıyan Swarovski® kristalleriyle eski bir Mercedes yıldızını taşıyor. "Mercedes-Benz" ile lazerle işlenmiş yassı ayrık halkaya ek olarak, tek tek tuşların hızla çıkarılmasına veya çevrilmesine izin veren üç mini ayrı halka vardır.- Malzeme: Paslanmaz Çelik- Uzunluk: Yaklaşık 11 cm- Swarovski® kristalleri- üç mini ayrık halkalı düz ayrık halka
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Cüzdan ürünü