• Mercedes-Benz Anahtarlık, Las Vegas
Kargo Bedava
Mercedes-Benz

Anahtarlık, Las Vegas

532.53 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Sağlam paslanmaz çelikten oluşan bu pratik anahtarlık, merkezi Mercedes yıldızının ışıklı versiyonunu yansıtır. Siyah PVD kaplamalı arka planda baklava desenli bir desen bulunurken, Mercedes yıldızının iç hatları, gün ışığına veya yapay bir ışık kaynağına maruz kaldıktan sonra karanlıkta dört saate kadar mavi renkte parlayan parlak bir yüzeye sahiptir. Yaklaşık 9 cm uzunluğunda, Mercedes-Benz ile işlenmiş düz bir ayrık halkaya ve bireysel anahtarların hızlı bir şekilde çıkarılması ve değiştirilmesi için üç mini ayrı halkaya sahiptir.- renk: gümüş rengi/siyah- Malzeme: Paslanmaz Çelik- uzunluk: Yaklaşık 9 cm- iç hatlarda parlak işleme- üç mini ayrık halkalı düz ayrık halka
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Cüzdan ürünü