• Mercedes-Benz Anahtarlık, GLB
Kargo Bedava
Mercedes-Benz

Anahtarlık, GLB

372.40 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Mükemmel organizelik: GLB anahtarlık ile en önemli anahtarlarınızın her zaman elinizin altında olduğundan emin olabilirsiniz. Paslanmaz çelik anahtarlık gümüş/siyah renk düzenine sahiptir. Anahtarlığın ön kısmında aracın arkasındaki orijinal yazının bir kopyası bulunurken, arka kısımda şık bir görünüm yaratan 3 boyutlu bir yıldız logosu bulunur. Anahtarlık, tek tek anahtarların hızlı bir şekilde çıkarılması ve değiştirilmesi için üç ek mini ayırma halkasına sahip düz bir ayırma halkasına sahiptir.- Renk: Gümüş rengi/siyah- Malzeme: Paslanmaz Çelik- Uzunluk: Yaklaşık 9 cm- 3 ek mini bölünmüş halka- Mercedes-Benz tasarımı- Almanya'da tasarlandı.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Cüzdan ürünü