• Mercedes-Benz Anahtarlık, EQC
Kargo Bedava
Mercedes-Benz

Anahtarlık, EQC

552.35 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
En önemli anahtarlarınız her zaman elinizin altında: Parlak malzemeli paslanmaz çelik Typo EQC anahtarlık, düzenliliği garanti eder ve önemli anahtarları aramayı geçmişte bırakır. Tek tek tuşları hızlı bir şekilde değiştirmek ve çıkarmak için ek mini ayırma halkalarının yanı sıra düz bir ayırma halkası ile donatılmış anahtarlık, yalnızca işlevselliği ile değil, görsel olarak da etkileyicidir. Sonuç olarak, öndeki orijinal bagaj kapağı topografyası ve arkadaki 3D yıldız, Mercedes-Benz tasarım deyimiyle uyumlu tasarımı garanti eder.- Renk: gümüş rengi/siyah/mavi- Malzeme: paslanmaz çelik/ışıklı malzeme- Uzunluk: Yaklaşık 9 cm- ayrı anahtarların hızlı bir şekilde çıkarılması, değiştirilmesi için üç mini ayırma halkasına sahip düz ayrık halka- Almanya'da tasarlandı
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Cüzdan ürünü