• Mercedes-Benz Anahtarlık, CLS
Kargo Bedava
Mercedes-Benz

Anahtarlık, CLS

264.55 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Mükemmel organizelik: "CLS" anahtarlık ile en önemli anahtarlarınızın her zaman elinizin altında olduğundan emin olabilirsiniz. Paslanmaz çelik anahtarlık gümüş/siyah renk düzenine sahiptir. Aracın arkasında görünen orijinal yazının bir kopyası, ön kısımda bulunurken, arkada bir 3D yıldız logosu belirerek şık bir görünüm yaratır. Anahtarlık, tek tek anahtarların hızlı bir şekilde çıkarılması ve değiştirilmesi için üç mini ayırma halkasına sahip düz bir ayırma halkasına sahiptir.- Renk: gümüş rengi/siyah- Malzeme: Paslanmaz Çelik- Uzunluk: Yaklaşık 9 cm- 3 ek mini bölünmüş halka- Mercedes-Benz tasarım deyimi- Almanya'da tasarlandı
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Cüzdan ürünü