• Mercedes-Benz AMG Anahtarlık, Typo
Kargo Bedava
Mercedes-Benz

AMG Anahtarlık, Typo

639.20 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
AMG Typo anahtarlık, çok özel bir tasarıma sahip şık ve sportif bir aksesuardır. Karbon fiber görünümlü anahtarlığın ön tarafında AMG logosu ve kenarlarında kırmızı bir detay bulunur. İşlevsellik açısından bu anahtarlık sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Yassı ayırma halkasına ek olarak, ayrı anahtarların hızlı bir şekilde çıkarılması veya değiştirilmesi için üç ek mini ayırma halkası vardır.- Renk: gümüş/siyah/kırmızı- Malzeme: paslanmaz çelik/karbon fiber- Uzunluk: yakl. 9 cm- 3 ek mini bölünmüş halka- Mercedes-AMG tasarım deyimi- Almanya'da tasarlanmıştır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Cüzdan ürünü