X
  • Mercedes-Benz Fitness Bisikleti
Mercedes-Benz

Fitness Bisikleti

8,460.00 TL
2,961.56 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
ölçü: En- 1,77 cm Boy- 1,02  cm
Eğlence ve fitness bir arada! Crater Lake Fitness Bisikleti ile bisiklet sürmenin zevkini yaşayın. Özel tasarımlı siyah bisiklet, yüksek kaliteli alüminyum çerçeveye ve 28 inç jantlara, disk frenlere ve süspansiyon çatalına sahiptir. 27 vites, optimum sürüş konforu sağlar. Maksimum 100 kg yük kapasitesine sahip olan bisiklet, eğlence amaçlı kullanım için idealdir ve uzun, başıboş turlar için mükemmeldir. - Renk: siyah - Malzeme: alüminyum - Yaklaşık ağırlık. 13,5 kg - 28 inç jantlar - 27 vites - süspansiyonlu çatal - disk frenler - FOCUS tarafından Mercedes-Benz için üretilmiştir. - Alman yapımı Alman mühendisliği, hem Mercedes-Benz'in hem de ortağımız FOCUS'un başarısının arkasındaki itici güçtür. Her iki marka da müşterilerine ilham verici bir deneyim ve sürekli yenilik getiren bir çalışma sunuyor. Bu iki güçlü marka arasındaki yakın işbirliği, yalnızca sürüş keyfi değil aynı zamanda teknik güvenilirliği yüksek tasarım standartları ile birleştiren bir dizi bisikletle sonuçlandı. Bunlar, çalışma hayatları en büyük tutkularına dayanan insanlar tarafından geliştirilen bisikletlerdir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Kondisyon Bisikleti ürünü