• Mercedes-Benz Denizci Erkek Ceketi
Mercedes-Benz

Denizci Erkek Ceketi

1,044.89 TL 783.67 TL (%25 indirim )
Ölçü Rehberi
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
Denizci çıkan özelliklerdir. Erkek ceketi rüzgara karşı dayanıklıdır ve yüksek yakaya takılabilen başlık içerir. İki sıkıştırılmış cep ve sıkıştırılmış bir iç cep ceket tarzını tamamlar.

- Renk: lacivert - Malzeme:% 100 polyester - Ölçüler: S-XXL - Fit: modern uyum - Rüzgara dayanıklı - Çıkarılabilir ve istiflenebilir kapak
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Ceket ürünü