• Mercedes-Benz Çok Fonksiyonlu Kadın T-shirt
  • Mercedes-Benz Çok Fonksiyonlu Kadın T-shirt
Kargo Bedava
Mercedes-Benz

Çok Fonksiyonlu Kadın T-shirt

420.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
Kadınlar için yavru ağzı rengindeki performans t-shirt'ü, % 100 polyesterden üretilmiştir ve tanktop tasarımı sayesinde tüm egzersiz seansı boyunca optimum hareket ve yüksek konfor sağlar. Thermo-R teknolojisi, t-shirt'ü giyen kişinin faaliyetleri boyunca soğutulmasını ve bittikten sonra sıcak tutulmasını sağlar. Bu, işlevine bağlı olarak renk değiştiren Thermo-R baskısı ile görülebilir ve o anda soğutma veya ısınma olup olmadığını gösterebilir. Optimum nem emilimini sağlamak amacıyla, Mercedes-Benz için üretilen PUMA'nın fonksiyonel t-shirt'ü dryCELL teknolojisini kullanırken, yandan gözenekli iç kısımlar mükemmel havalandırma sağlar.

- Renk: şeftali renkleri - Malzeme:% 100 polyester - Boyutlar: XS-XL - Thermo-R teknolojisi - DryCell teknolojisi - Dar kalıp - Mercedes-Benz için PUMA tarafından
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla T-Shirt ürünü