X
  • Mercedes-Benz Bluetooth Kulaklık
  • Mercedes-Benz Bluetooth Kulaklık
  • Mercedes-Benz Bluetooth Kulaklık
Mercedes-Benz

Bluetooth Kulaklık

2,230.00 TL
780.65 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Uzun süreli mükemmel dinleme keyfi için optimum uyum ve yüksek kullanım rahatlığına sahip Bluetooth® kulaklıklar. Bluetooth® teknolojisi sayesinde, kulaklıklar ve ses kaynağı arasında kablosuz iletişime izin verir; ayrıca kablolu iletişim için 3,5 mm'lik bir jak bağlantısı mevcuttur. 3D ses efekti sayesinde, kulaklıklar geniş bir ses deneyimi sunar ve Hibrit Aktif Gürültü Önleme, ortam gürültüsünü kesmeden optimum ses üretimi sağlar. Dış hava gürültüsünün kullanıcı tarafından duyulması gerekiyorsa, örneğin uçaktaki duyurularda veya bir konuşma yaparken olduğu gibi, şeffaflık modu sayesinde - kulaklıkları çıkarmadan bu sorun olmaz. Bluetooth® kulaklıklarla da telefon görüşmeleri yapılabilir. Bunun için bir mikrofon entegre edilmiştir. Sağ kulaklıktaki dokunmatik yüzey her işlevin basit ve sezgisel çalışmasını sağlar. Kulaklıklar uygun bir taşıma çantasıyla birlikte verilmektedir. Şarj işlemi, bir PC / dizüstü bilgisayarın USB portu üzerinden veya ortak bir cep telefonu güç kaynağı aracılığıyla gerçekleşir (uyarı: maks. 5 W). Mercedes-Benz tasarımcılarımız, sıra dışı ve karakteristik marka tasarımlarını sağlamak için kulaklıkların tasarımına çok fazla yatırım yaptılar. Berrak ve şehvetli akan formlar tek bir kalıptan dökülmüş gibi görünüyor. Yüzeyler ve malzemeler maksimum düzeyde kalite ve kullanım rahatlığı sağlamak için özenle seçilmiştir. Mühendislerimiz işlevsellikten ve yenilikçi operasyondan sorumludur. Bu kulaklıklar, otomobil seviyesindeki yoğun bir geliştirmenin sonucudur ve parlayan krom Mercedes-Benz yıldızını taşımaya değer. - Bluetooth® kulaklık - Hibrit Aktif Gürültü Önleme - Bluetooth® sürüm V5.0 - 18 saate kadar pil ömrü - Kulaklık işlevi - Sezgisel kullanım - dahil. taşıma çantası, fiş ve USB kablosu (USB-A'dan USB-C'ye) - Bir PC / dizüstü bilgisayarın USB portu üzerinden veya ortak bir cep telefonu güç kaynağı üzerinden şarj edilir (uyarı: maks. 5 W)
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Kulaklık ürünü