X
  • Mercedes-Benz AMG Cüzdan
  • Mercedes-Benz AMG Cüzdan
  • Mercedes-Benz AMG Cüzdan
Mercedes-Benz

AMG Cüzdan

927.46 TL
324.67 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Yüksek kaliteli deriden üretilen bu siyah AMG cüzdan, AMG koltuklara dayanan çekici delikli bir tasarıma sahiptir. Kırmızı üst dikiş ve kabartmalı AMG logosu çekici vurgular ekler ve uyumlu tasarımı tamamlar. Ama etkileyici olan, bu cüzdanın sadece görünüşü değil. İçeride, iki banknot bölmesi, dört kredi kartı yuvası, bir araç belgesi için üç büyük bölme, kimlik kartı vb. Ve baskı çıtçıtlı sabitleme ile küçük değişiklik için bir bölme tüm ihtiyaçlar için yer sunar. Bu, içerikleri güvenli ve düzenli bir şekilde organize tutar.

- Renk: siyah - Malzeme: sığır derisi - Boyutlar: yakl. 12,5 x 2 x 9,5 cm - banknot, madeni para ve kartlar için çeşitli bölmeler - Alman yapımı
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Cüzdan & Kartvizitlik ürünü