X
  • Meli Melek Ajanda by Ceyda Düvenci Melimelek 2020 Ajanda
  • Meli Melek Ajanda by Ceyda Düvenci Melimelek 2020 Ajanda
  • Meli Melek Ajanda by Ceyda Düvenci Melimelek 2020 Ajanda
Meli Melek Ajanda by Ceyda Düvenci

Melimelek 2020 Ajanda

34.90 TL
12.22 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
BEĞENDİKLERİME EKLE
Boyut : 12x16 Kapak: 350 gr. Mat kuşe, 4 renk baskı, amerikan cilt, özel dokulu gren, mat selefon, soft kapak. İç Sayfalar: 256 sayfa, 100 gr 1. hamur kağıt, 4 renk baskı, her ay için hazırlanmış özel tasarım.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Meli Melek Ajanda by Ceyda Düvenci ürünü Daha fazla Ajanda ürünü