• Melez Tea Well Being Pack - 25 gr Melez Pure Tea, 25 gr Melez Beauty Tea, 25 gr Melez Balance Tea
  • Melez Tea Well Being Pack - 25 gr Melez Pure Tea, 25 gr Melez Beauty Tea, 25 gr Melez Balance Tea
Melez Tea

Well Being Pack - 25 gr Melez Pure Tea, 25 gr Melez Beauty Tea, 25 gr Melez Balance Tea

90.00 TL
BEĞENDİKLERİME EKLE
Bu ürünü AVM'lerde ki "Easy Point" noktalarından aynı gün teslim alabilirsiniz.
Bu ürünü kurye teslimatı ile aynı gün teslim alabilirsiniz.
Koleksiyonumuzdaki bu çaylar ruhunuza ve vücudunuza iyi gelecek. Antioksidan bakımından en zengin olan lezzetli beyaz ve yeşil çaylarımız sağlıklı ve yaşam dolu kalmanızı sağlayacak. Çiçeksi beyaz çay harmanımız Beauty cildinizi parlatırken, limon otlu yeşil çay harmanımız Balance, vücudunuzu yenileyecek ve yaseminli yeşil çay harmanımızdaki dragon incileri sizleri büyüleyecek. İçindekiler: 25 gr Melez Pure Tea, 25 gr Melez Beauty Tea, 25 gr Melez Balance Tea, Açıklama ve Meditasyon Kartpostalı ve Renkli Hediye Paketi
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Melez Tea ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü