• Melez Tea Melez Spice Tea 50 Gr
  • Melez Tea Melez Spice Tea 50 Gr
  • Melez Tea Melez Spice Tea 50 Gr
Melez Tea

Melez Spice Tea 50 Gr

54.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Masala Siyah Çay 

Ne zaman içilmeli: Yaratıcı enerjiye ihtiyaç duyduğunuz zaman   
                      
Tanımı: Ruhunuz için masala chai. Hindistan'ın meşhur Masala Chai'ına Melez Tea yorumu kattık. Güçlü Assam siyah çayı ile, kakule ve tarçının müthiş uyumu sizi uzak diyarlara taşıyacak ve soğuk havalarda gereken enerjinizi depolayacak.
Melez Spice çayı ile kendinize özel hazırlayacağınız Spice chai latte'yi de denemenizi tavsiye ederiz.

İÇİNDEKİLER
Siyah çay, tarçın, kakule, rooibos, yıldız anason, karanfil, vanilya                      

Miktar:
50gr'lık teneke kutu: Geri dönüşümlü  50gr lık dökme çay içeren kutularımız, çayımızın saklama koşulları için uygun ve yaklaşık 30 fincan çay içerir. 

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Melez Tea ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü