• Melez Tea Melez Pure Tea 50 Gr
  • Melez Tea Melez Pure Tea 50 Gr
  • Melez Tea Melez Pure Tea 50 Gr
Melez Tea

Melez Pure Tea 50 Gr

88.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Yaseminli Yeşil Çay
Ne zaman içilmeli: daha huzurlu hissetmek istediğiniz zaman.
                                    
TANIMI
Çay yapraklarının yavaş yavaş açılışını izleyin, yasemin aromasının cazibesine kapılın ve bir süreliğine, büyülü dragon incileriyle birlikte dış dünyayı unutun. Elle sarılmış yeşil çay yaprakları ve saf yasemin çiçeklerinin müthiş bir birleşimi. Yaprakları üç defa demleyebilirsiniz.

İÇİNDEKİLER
Yeşil Çay Miktar: 50gr'lık teneke kutu: geri dönüşümlü 50gr lık dökme çay içeren kutularımız, çayımızın saklama koşulları için uygun ve yaklaşık 30 fincan çay içerir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Melez Tea ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü