• Melez Tea Indulge Tea Teneke - Kırmızı Rooibos, Bourbon Vanilya, Kadife Çiçeği
  • Melez Tea Indulge Tea Teneke - Kırmızı Rooibos, Bourbon Vanilya, Kadife Çiçeği
Melez Tea

Indulge Tea Teneke - Kırmızı Rooibos, Bourbon Vanilya, Kadife Çiçeği

38.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 1 İŞ GÜNÜDÜR.
vanilyalı rooibos. Tatli yemek yerine bu leziz harmanı deneyebilirsiniz, böylece suçluluk duygusunun yerini rooibosun sunduğu antioksidanlar ve mineraller ile vanilyanın çekiciliği alir. Öğleden sonra ya da akşam yemeği sonrası içmenizi öneririz. İçindekiler: organik kırmızı rooibos, bourbon vanilya, kadife çiçeği - 50g teneke kutu
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Melez Tea ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü