• Melez Tea Iced Tea Çay Poşetli Paketi
  • Melez Tea Iced Tea Çay Poşetli Paketi
Melez Tea

Iced Tea Çay Poşetli Paketi

86.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Iced Tea Çay Poşetli Paketi
Soğuk çay aşığı mısınız? O halde sizi mutlu etmek için buradayız! Bu kutu, 6 adet el yapımı çay poşeti içeriyor. El yapımı müslin çay torbaları, çay yapraklarının rahatça açılıp gerçek tadına ulaşmasına yardımcı oluyor. Kutuda bulunan çaylar ile 6 litre buzlu çay yapabilirsiniz.
Kafeinsiz ve en favori çaylarımızdan oluşan bu seçkininhem sıcak hem soğuk olarak keyfini çıkarın. Bu özel üç çayımız sıcak yaz günlerinde bol buz ile içilmek için harmanlanmıştır.

Kutuda Neler Var?
2 Melez Refresh1 LT Müslin Poşet Çay                                                        
2 Melez Happy 1 LT Müslin Poşet Çay                                                         
2 Melez Indulge1 LT Müslin Poşet Çay

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Melez Tea ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü