• Melez Tea Beauty Deneyim Hediye Seti
Kargo Bedava
Melez Tea

Beauty Deneyim Hediye Seti

174.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Beauty Deneyim Hediye Seti
Beauty Banyo Tuzu'muz Marie Antoinette'den ilham alınarak yaratılmıştır. Bir rivayete göre Versay Sarayı'nda kraliçe, aklını ve ruhunu rahatlatmak için bitkileri ve tuzları banyo suyuna katıyormuş. Banyo tuzumuz, gül ve patchouli ile zenginleştirilmiş, Marie'nin ünlü parfümü Jade Noir notaları içeriyor.

Beyaz çay içerdiği bal ve taze çiçek aromalarıyla unutulmayacak bir ferahlık yaratacak.

Beauty Deneyim Setinde Sizi Bekleyenler:

1 50 gr Melez Beauty Tea
1 250 gr Beauty Banyo Tuzu
1 Açıklama Kartı
1 Hediye Paketi
 Beauty Experience Gift Set - Melez Tea
BEAUTY DENEYİM HEDİYE SETİ
MELEZ TEA
160.00TL

Adet
1
Beauty Experience Gift Set - Melez Tea   Beauty Experience Gift Set - Melez Tea   Beauty Experience Gift Set - Melez Tea Beauty Experience Gift Set - Melez Tea

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Melez Tea ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü