X
  • Max Tech Max Tech XE559 Profesyonel Eliptik Bisiklet
Max Tech

Max Tech XE559 Profesyonel Eliptik Bisiklet

10,250.00 TL
3,588.18 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Ağırlığı (Kg) 96 Max. Kullanıcı Ağırlığı (Kg) 150 Ürün Boyutu (cm) 198 x 60 x 170 37 mm KISA KEMER ÇARK 330 (çap) MANYETİK ÇARK 12,2kgs ÇARK AĞIRLIĞI 420*190*65mmPEDAL BOYUTU 9’’ GENİŞ MULTI-LCD EKRAN (KALORİ, MESAFE, SEVİYE, ZAMAN, NABIZ, RPM, KALP ATIŞI YÜZDELEME GRAFİĞİ, PROGRAMLAMA, WATT VE TURLAR) 10 KURULU MANUEL PROGRAM, 5 ADET KULLANICIYA ÖZEL PROGRAM BİLGİSAYAR KONTROLLÜ ELEKTRO MANYETİK SİSTEM OTO-PİLOT 20 DERECEYE KADAR DAYANIKLILIK ALICI VE FAN OPSİYONEL: KABLOSUZ GÖĞÜS BANDI, SES GİRİŞİ (MP3, IPOD..etc) HOPARLÖR SİSTEMİ, SU ŞİŞESİ

Bu ürün Lidyana adına Max Tech tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Max Tech tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Max Tech ürünü Daha fazla Kondisyon Bisikleti ürünü