X
  • Max Tech Max Tech Self Generator,FT6806R Profesyonel Yatay Bisiklet.
Max Tech

Max Tech Self Generator,FT6806R Profesyonel Yatay Bisiklet.

9,500.00 TL
3,325.63 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Ürün Boyutu (mm) : 1460*525*1295 Ürün Ağırlığı (Kg): 100 Max. Kullanıcı Ağırlığı (Kg): 150 Otomatik: Program 6 hazır program, 4 yağ yakma programı, multi working modu, 16 seviyeli direnç ayarı, hedef programı yapabilme imkanı Ekran: Lcd Ekran Özellikleri: Mesafe, Zaman, Kalori, Nabız, Güç, Program
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Max Tech ürünü Daha fazla Kondisyon Bisikleti ürünü