• Max Factor Max Factor Colour Elıxır Lıpstıck-711 Ruj
  • Max Factor Max Factor Colour Elıxır Lıpstıck-711 Ruj
  • Max Factor Max Factor Colour Elıxır Lıpstıck-711 Ruj
  • Max Factor Max Factor Colour Elıxır Lıpstıck-711 Ruj
Max Factor

Max Factor Colour Elıxır Lıpstıck-711 Ruj

58.00 TL 35.00 TL (%40 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 8 İŞ GÜNÜDÜR.
Max Factor Colour Elixir ile daha canlı ve parlak dudaklara sahip olacaksınız. Yoğun renk pigmentli formülü ile çok daha kolay sürülüyor ve nem dengesinin korunmasına yardımcı oluyor. İnanamayacağınız kadar canlı ve parlak dudaklar ortaya çıkarıyor. İçeriğinde shea, avokado ve aloe yağları ile antioksidan ve beyaz çay bulunuyor.
Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Max Factor ürünü Daha fazla Ruj ürünü