X
  • Marvis Marvis Aquatic Mint Nane Aromalı Diş Macunu 25 ml
Marvis

Marvis Aquatic Mint Nane Aromalı Diş Macunu 25 ml

69.90 TL 29.59 TL (%58 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><SPAN style="FONT-SIZE: 9pt; BACKGROUND: white; COLOR: #212529; LINE-HEIGHT: 115%; mso-bidi-font-family: Calibri; mso-bidi-theme-font: minor-latin"><FONT size=2 face=Calibri>Dişlerinizi beyazlatırken, tartar ve plaklardan arındırır, böylece daha güzel ve parlak bir şekilde gülümseyebilirsiniz.</FONT></SPAN><SPAN style="FONT-SIZE: 9pt; COLOR: #212529; LINE-HEIGHT: 115%; mso-bidi-font-family: Calibri; mso-bidi-theme-font: minor-latin"><BR style="BOX-SIZING: border-box; WORD-SPACING: 0px; ORPHANS: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px"><SPAN style="BACKGROUND: white"><SPAN style="WORD-SPACING: 0px; FLOAT: none; ORPHANS: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px"><FONT size=2 face=Calibri>Serinletici nane yaprakları tarafından buz gibi bir his bırakan Marvis Aqua Diş Macunu uzun süre tat ve unutulmaz bir ferahlık verir.</FONT></SPAN></SPAN></SPAN><SPAN style="FONT-SIZE: 9pt; LINE-HEIGHT: 115%; mso-bidi-font-family: Calibri; mso-bidi-theme-font: minor-latin"><!--?xml:namespace prefix = "o" ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /--><?xml:namespace prefix = "o" /><o:p></o:p></SPAN></P>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Marvis tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Marvis ürünü Daha fazla Cilt Bakımı ürünü