X
  • NAJewels Markiz Bilezik
  • NAJewels Markiz Bilezik
  • NAJewels Markiz Bilezik
  • NAJewels Markiz Bilezik
NAJewels

Markiz Bilezik

3,225.00 TL
1,128.97 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Detay
14 Ayar Pembe Altın
Uzunluk :18 cm
El Yapımı
Kargoya teslimat süresi 5 iş günüdür.

Tasarımcılar Hakkında

Üniversite yıllarında başlayan tasarım serüvenlerine 2011 yılında profesyonel olarak yön vermeye karar veren Aslınaz Kazaz ve Nadin Vanlıoğlu Taş “ilk bakış” anlamına gelen NAZRA‘yı yarattılar. Sade, abartıdan uzak ama bir o kadar da dikkat çekici tasarımlara imza atan ikili, kısa sürede geniş bir kitleye ulaştı. Tasarımlarını Victoria’s Secret modellerinden Adriana Lima’nın da üzerinde görebileceğiniz marka, koleksiyonlarına sürekli yenilerini ekleyerek yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla NAJewels ürünü Daha fazla Bileklik ürünü