Tophills

134 adet ürün bulundu

134 adet ürün bulundu.

Tüm TOPHILLS ürünleri, ADL(American Diamond Laboratory) lisansıyla gemologlar tarafından laboratuvar ortamında üretilmiş pırlantalardan oluşmaktadır. .Laboratuvar Pırlantası, Dünya üzerinde maden pırlantasının en iyi alternatifidir. TOPHILLS, Türkiye'de Amerikan üretim patentiyle gerçek laboratuvar pırlantası satma yetkisine sahip tek firmadır.
GIA standartlarındaki taş faset kesim teknolojisinin uygulandığı nano-teknolojik taşlar, karbon yapısı sebebiyle matlaşma yapmaz, zamanla parlaklığını yitirmez.
Dünya standartlarında damgalı ve kararmaz 10K Altın montürlere %100 mücevher işçiliği ile mıhlanan nano teknolojik pırlantalar, bakım ve onarım garantisi altındadır.
 '2007 yılından beri çevresel duyarlılıkla temellerini inşa eden TOPHILLS , her kadının hayal ettiği ışıltıyı,  hayal edemeyeceği kadar uygun fiyatlarla sunarak, kadınların teknolojik bir yenilikle ışıldamasını hedeflemiştir.
 TOPHILLS; Avrupa, Amerika ve Ortadoğu ülkelerinde Dünya markalarını ağırlayan mağazalar zincirlerinde ve güvenilir online satış sitelerinde ürünlerini satışa sunmaktadır.
Tüm TOPHILLS ürünleri,  ADL laboratuvar sertifikaları ve şık mücevher kutularıyla gönderilmektedir.
Yüzlerce zamansız tasarıma sahip TOPHILLS koleksiyonu, şimdi uygun fiyatlarla LİDYANA da sizleri bekliyor.