Suunto

20 adet ürün bulundu

20 adet ürün bulundu.

Dünyanın en ünlü spor saatlerinin üreticisi Suunto saat, ileri teknolojisi ve incelikli tasarımlarıyla size bir saatten çok daha fazlasını vaat ediyor.

Dünyanın en ünlü spor saatleri, dalış bilgisayarları ve hassas elektronik ölçüm cihazlarının üreticisi Suunto, Finlandiyalı mühendis Tuomas Vohlonen’in 1936 yılında Finlandiya’da hassas ölçümlü pusula üretimiyle başladığı ve bugünlere dek götürdüğü büyük bir teknoloji devi. Tasarım ve inovasyonda öncü bir rol oynayan Tuomas Vohlonen, hassas ölçüm teknolojisi ve kaliteden ödün vermeyen tavrıyla Suunto’yu, kısa zamanda 100’den fazla ülkeye yayılan önemli bir marka haline getiriyor. Bugün dünyanın hemen hemen bütün büyük orduları tarafından kullanılan pusulaları, profesyonel sporcular için özel olarak üretilen spor saatleri, hayatımızın her alanına giren bilgisayarları bileğe entegre eden teknolojisiyle Suunto saat; Avrupa’nın en büyük ve önemli saat üreticilerinden biri.

Avrupa’da spor saatlerin yenilikçi yüzü Suunto saat, spordan vazgeçemeyenler için özel olarak üretiliyor. Başta dalış, atletizm, dağcılık ve yelken gibi sporlar olmak üzere dünyanın en ünlü profesyonel sporcularının tercih ettiği Suunto saat, pusula üretimiyle başladığı hassas ölçüm teknolojisini, kalite ve tasarımla buluşturarak, dünyanın en kaliteli spor saatlerini üretiyor. Suunto saatin farklı zevklere ve ihtiyaçlara göre özel olarak tasarlanan modelleri; gps teknolojisi, ivme ve rakım hesaplama, barometre gibi özellikleriyle farklı sporların gereksinimlerine yanıt veriyor. Bu açıdan Suunto saatin son teknolojiyle üretilen çok fonksiyonlu spor saatleri kullanıcılarına bir saatten çok daha fazla şey vaat ediyor. Suunto’nun dillere pelesenk olan sloganıyla söylenecek olursa; “ona saat diyebilirsiniz fakat bu pek de adil olmaz”.

1951’den bu güne saat sektöründe kendisine güvenilir bir yer edinen Konyalı Saat, Avrupa’nın saat devi Suunto saati sizlerle buluşturuyor. Siz de ihtiyaçlarınıza en uygun Suunto saati kategori sayfasından seçebilir, orijinal saatinizi Ersa Saat güvencesiyle gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.