X

Simple Community

0 adet ürün bulundu

Üzgünüz :( Bu markadaki ürünlerimiz tükenmiştir.

0 adet ürün bulundu.

“SIMPLE”
Kendinizi hayal edin.. Vondelpark'ta bisiklete biniyorsunuz, Barceloneta'da paten kayıyorsunuz ya da Aşıklar Çeşmesi'nde yürüyorsunuz.. Yanınızda olmazsa olmaz su şişeniz ve tabletiniz var.. Belki de yağmurluğunuzu elinizde taşıyorsunuz.. İşte tam bu noktada biz ihtiyaca yönelik en ideal ürünleri yaratmaya karar verdik. Yaşam tarzına önem veren bu ürünlerin sade, rahat ve günün her anında kolaylıkla kullanılabilecek ürünler olması önceliğimizdi.
Biz dünyanın farklı köşelerinde yaşayan iki seyahat düşkünü olarak ürün portföyümüze sırt çantası ile başlamaya karar verdik. İlk odağımız ürünlerimizin yalın ve kullanışlı olmalarıydı. Bir de bunlara özel bir dokunuş eklemek istedik. Yalınlık paralelinde üstün kalitedeki deriye, kullanışlılık paralelinde çok amaçlı kullanıma ve özel dokunuş paralelinde geleneksel kumaşlarımızdan biri olan Kutnuya ulaştık. 
“COMMUNITY”
Yalın yaşamları seçen kişilerin ortak zevkleri vardır. Onlar benzer yaşam tarzlarına sahiptirler. İşte bizim ürünlerimiz de bu ruhu taşımaktalar. O halde neden ürünlerimizle bu kişileri birleştiren bir topluluk oluşturmayalım? 
#simplecommunitybrand
Kutnu kumaşının el tezgahlarında dokunması nedeniyle Simple Community sırt çantaları el yapımıdır.
Kutnu kumaşının doğası ve el dokuması süreçleri nedeniyle Simple Community sırt çantaları limitli miktarlarda üretilebilmektedir.
Yukarı Çık