X

Seyit Ares

77 adet ürün bulundu

77 adet ürün bulundu.

Türk kökenli Almanya doğumlu Seyit Ares moda sevgisini 12 yaşındayken moda ikonu Karl Lagerfeld’i televizyonda ilk gördüğünde keşfetti. Lise yıllarında kuaför ve makyözlük eğitimi aldıktan sonra Düsseldorf'taki Moda Tasarım Enstitüsü'nde moda tasarımı okudu. Okul masraflarını karşılayabilmek ve moda çalışmalarını yapabilmek için bir dönem kuaförlüğün yanı sıra temizlik ve garsonluk isi de yaptı. Eğitim hayati sırasında Marina Hoermannseder’in Berlin'deki atölyesinde staj yaparken tecrübe kazandı. Kısa bir süre sonra tasarım asistanı olarak çalışmaya başladı.

Seyit Ares mezuniyetinin ardandan Berlin'e taşındı ve ilk moda çalışmalarını orada tamamladı. 2019 yazında mezuniyetini Paris'te başarılı bir gösteri izledi. Bu kadar kısa bir süre içinde, dergi yayınları, sergiler ve Milano Moda Haftası gibi uluslararası gösterilerin yanı sıra Vancouver, Varşova ve Vietnam Moda Haftası ile dünya çapında dikkat çekmeyi başardı.
Seyit’in markası zarafet ve abartının mükemmel birleşimidir. Koleksiyonlarındaki en önemli unsur aksesuarlardır. Hemen hemen her kıyafetinde kemer/kayış kullanır. Çoğunlukla canlı ve parlak renklerde deri kullanır, dikkat çekiciliği ve farklılığı sever. Amacı kıyafetlerini giyen bireylerin kendisine güven duyması ve özgür ruhlu hissetmesidir.
Yukarı Çık