X

Placebo Originals

4 adet ürün bulundu

4 adet ürün bulundu.

2020 yılında etkisini çok ciddi boyutlarda hissetmeye başladığımız ekolojik dengenin bozulması ve sayısız çevre sorunları; çevreye duyarlı ve farkındalığı yüksek bir marka oluşturma konusunda dört idealist üniversite öğrencisi olarak bizleri cesaretlendirdi.

Bizler yeni oluşturduğumuz markamızla birlikte alışılagelmiş tüketim algısının dışına çıkmaya çalışarak insanlara kaliteli ve şık kıyafetler satın alırken aynı zamanda doğaya minimum zarar veren, gerçekleşen her satın alım sonunda TEMA Vakfı aracılığı ile satın alan kişi adına ağaç bağışlayan bir marka oluşturduk. Bizler Placebo Originals olarak her geçen gün genişleyen ailemiz ile birlikte sahip olduğumuz “duyarlı alışveriş sürdürülebilir Dünya” mottosu ile hareket ediyoruz.

Seni duyarlı alışveriş ile tanıştırırken, tohum olarak tarlaya düşen pamuk aşamasından, zilin çaldığı anda karşılaştığın ve seni heyecanlandıran kutunun içindeki ürüne kadar geçen tüm süreçlerde, kaliteden ödün vermeyen Placebo Originals olarak senin ile tanışmak için can atıyoruz!
Yukarı Çık