Pintro

0 adet ürün bulundu

Üzgünüz :( Bu markadaki ürünlerimiz tükenmiştir.

0 adet ürün bulundu.

PINTRO, kendinden emin, güçlü ama bir o kadar da feminen, romantik kadınlar için yaratılan, geniş bir yaş aralığına hitap eden bir marka olarak doğdu. Hedef kitlemize uygun, günlük yaşamlarında rahat edebilecekleri ama bir o kadar da şık tasarım ürünleri sunmak istedik. Bunun içinde tasarımcımızın önderliğinde, her biri kendi iş konusunda tecrübeli geniş bir ekip ile çalışmaktayız.

PINTRO modelleri, yaklaşık 20 yıllık konfeksiyon sektörü tecrübemizle, ihracat müşterilerimizden edindiğimiz kalite anlayışı ve titizlikle tek tek üretilmiştir. Seri üretim ürünlerden farklı olarak, her bir ürünümüze ciddi zaman ayırarak, mümkün olan en üst kalite seviyesine ulaştırmaya çalışıyoruz. Etiketinden kutusuna kadar her bir detayı geniş zaman ayrılarak dikkatle hazırlanmaktadır.

PINTRO ürünlerinin kumaşları özellikle ülkemizde üretilen en üst kalite kumaşlardan seçilmektedir. Bütün dünyaya üretim yapan yerli imalatçılarımızın kumaşları ve aksesuarları kullanılarak, bir çok büyük markanın, sürdürülebilirliği, işçi çalışma koşulları ve kalite konularında onayladığı kendi fabrikamızda üretilmektedir.