Love’n Fashion Paris

59 adet ürün bulundu

59 adet ürün bulundu.

Çıkış noktamız: Türk kadınının piyasadaki diğer markalardan sıkılması ve alternatif arayışlar içine girmesini fark etmemiz... Amaç kesinlikle giyinmiş olmak için giyinmek değil, kendini diğerlerinden farklı hissetmek!

Uzun yıllar dünyanın en büyük ve en ünlü İtalyan markalarına üretim yaptıktan sonra, 2010 yılında perakende sektöründe yerimizi almaya karar verdik ve Fashion TV'nin markası olan I Love Fashion Paris markasının lisans haklarını satın aldık. Yaş aralığı gözetmeksizin spor yapan, kendine ve sağlığına dikkat eden, mutlu olan, eğlenmeyi seven, özgür ve yaşamdan zevk alan kadınları hedef kitlemiz olarak belirledik ve koleksiyonlarımızı bu kriterlere göre hazırlıyoruz. Ekibimizde Fransız, İtalyan ve Türk tasarımcılar ortak çalışıyorlar. Toplam Kalite Yönetimi sistemiyle üretim yapıyoruz ve modellerimizde dünyanın en iyi Türk ve İtalyan kumaşlarını kullanıyoruz.

Milano, Paris, Londra, New York ve İstanbul'daki moda merkezlerinde düzenlenen "Fashion Week"lere mutlaka katılıyoruz ve dünya moda sektöründeki yerimizi sağlamlaştırıyoruz.