Knitology
Önerilen Sıralama

KNITOLOGY - İstanbul'da yaşayan, geçmişine ve geleneklerine bağlı, ancak dijital geleceğe adapte olmuş, sınır tanımayan bir kadının yolculuğudur.

Tasarımlarımızın amacı, bölgemizin ve topluluk üyelerimizin karmaşıklığını ve çeşitliliğini her zaman iyi anlamaktır. “Geçmiş Gelecekle Buluşuyor” sloganımız, “İstanbul ve Güçlü Kadınlar”a manevi bir yolculuktan gelen ilhamın önemli bir kanıtıdır.

Markamızın sloganıyla ilgili olan logomuz Türk Kaligrafisi kullanılarak oluşturulmuş ve dijital olarak uyarlanmış marka imajımızı tamamlamak için QR kod silüetine entegre edilmiştir. Ayrıca T harfi, KNITOLOGY'nin bir Türk markası olduğunu gururla vurgulamak olan marka adının tamamını kapsayacak şekilde tasarlanmıştır.

KNITOLOGY koleksiyonlarında her zaman ruha takıntılı bir konfor ve ince feminen bir tarza sahip olan markamız, sadece çevre dostu iplikler ve malzemeler kullanarak modern ve kendinden emin çizgiler sunuyor. İstanbul'da tasarlanan ve üretilen giysilerle, koleksiyonlar en iyi malzemeleri ve üretim kalitesini sergiliyor.