Juliette

180 adet ürün bulundu

180 adet ürün bulundu.

1937 yılında İstanbul’da başlayan ve 3 kuşaktır devam eden kuyumcu bir ailenin mensubu olan Jülyet Vert; Takıya olan özel ilgisini eğitim için bulunduğu Fransa’da keşfetti. İş yaşamının ilk yıllarında farklı pozisyonlarda görev alırken, 2015 yılında Pazarlama alanındaki kariyerine son vererek takı tasarımı konusunda çalışmaya karar verdi ve Juliette markasını kurdu. 

Kuruluşundan itibaren hazırladığı tasarımlar ile hızlıca tanınmaya başlayan marka,  lider perakende zincirlerinin dikkatini çekti ve Beymen gibi farklı perakende mağazalarında satışa sunuldu. Bununla birlikte marka şu anda,  online satış sitesi juliette.com.tr’de bulunmakta ve aynı zamanda farklı satış etkinliklerinde müşterilerine hizmet vermektedir. 

Duruş olarak modern, şehirli kadına hitap eden bir çizgiye sahip olan Juliette, şaşalı tasarımlardan kaçınırken yenilikçi ve asil duruşu ile ön plana çıkıyor. Şehirli kadına günlük olarak kullanabileceği dikkat çekici tasarımlar sunuyor. Tasarımdan üretime, satıştan satış sonrası hizmetlere kadar her adımda iyi kalite hizmeti amaç edinirken, iyi tasarımı ulaşılabilir fiyatlara sunmak için çalışıyor. 

Çok kültürlü kozmopolit bir aileye mensup olmanın avantajlarını tasarımlarda yaşatan Jülyet, yeni koleksiyonları tasarlamadan önce kapsamlı bir araştırma süreci birçok farklı aşama ile yürütüyor. Hikayesi olan çizgiler yaratmaya gayret gösterirken özellikle tarihten ilham alıp, modernize tasarımlar sunuyor. 

Yukarı Çık