Feel The Lotus
Önerilen Sıralama

Biz, hayalleri için savaşacak, küresel bir hareketin parçası olan güçlü ve girişimci cesur kadınlarız. Feel The Lotus’un özündeki ideal de klasiklere değer verip, ikonik imgeleri öne çıkartmak, her kadının kendi tutkularını yaşamasını ve kendi saflıklarını hissetmesini sağlamaktır. Bu ideale ulaşmak için amacımız, kadınlara kendilerini günlük yaşantılarında cesur, özgüvenli ve güçlü hissettirecek modern bir tarz sunmaktır.

 
Biz, bilgisine saygı duyduğumuz ve yararlandığımız doğaya olabildiğince yakın yaşamaya çalışırız. Üretim ve tüketim alanlarındaki etik kurallarına saygılı kalıp, moda dünyasında da bu bilinci arttırmak için sürdürülebilir moda trendini benimseriz. Amacımız, zamana bağlı olmayan parçalar tasarlayıp, zerafeti zaman aşırı bir konsept haline getirmektir.


Ve biz her kadının içinde birden çok rengi barındırdığını biliyoruz. Lotus çiçeğinin farklı renklerinin anlamları gibi özümüzde; saflık, aydınlanma, sevgi, tutku, maneviyat, bilgi ve bilgeliği özetle her kadını temsil ediyoruz.