X

Eve&al

9 adet ürün bulundu

9 adet ürün bulundu.

Her bebeğin uykuya dalmasını kolaylaştıran, o bebeğe ait "ilk" uyku arkadaşı vardır. Bu kimi zaman oyuncak ayı, annenin tshirt u veya bir battaniye olur. Bu uyku arkadaşı sayesinde, bebek sakinleşir ve uykuya rahat dalar...Hatta, bu arkadaşın kaybolması her anne ve babanın korkulu rüyasıdır. Çünkü, bebek yeni bir uyku arakadaşina alişana kadar zorlanacaktır. 

eve&al bebek örtüleri bebeğinizin ilk uyku arkadaşı olmaya adaydır. Hafif, %100 organik pamuktan yapildigi icin saglikli,nefes alabilen, uzerindeki buyuk desenlerle  bebegin dikkatini çeken, hiçbir yerde göremeyeceğiniz desenlerle ve renklerle  bebeğinizin ilk uyku arkadaşı olacaktır. 

eve&al firmamızın markasidir. Los Angeles tan sonra Istanbul da %100 Organik Pamuktan yapılmış bebek ve cocuk örtülerini anneler ile buluşturmak istiyoruz. Ürünlerimizi triko tekniği ile  yapıldiğı için hafif, 12 ay ve çift tarafli kullanılabilen, %100 Organik pamuk iplikten imal edilmiş olup, kendine ozgün tasarımları Tasarimci Gülşah Uğurel tarafından yapilmistir. Sadece bebekler icin degil, ablalar ve abiler icinde 107 x132 cm ilk harika cocuk örtüleri koleksiyonda bulunmaktadır. 

Yukarı Çık