X

Cem Lokmanhekim

0 adet ürün bulundu

Üzgünüz :( Bu markadaki ürünlerimiz tükenmiştir.

0 adet ürün bulundu.

Takı tasarımcısı Cem Lokmanhekim’in aile mesleği olan takı tasarımı vesilesiyle takılarla çocuk yaşta kurduğu ilişki, gerçek bir tutkunun sürekliliğini sağladı. 1995’de Nişantaşı’nda ilk mağazasını kurarak profesyonel meslek hayatına başlayan Cem Lokmanhekim, bu tarihten itibaren pek çok kişisel ve karma sergiye katılmış gerçek bir isim. 

Koleksiyonlarının temelini hayat ve doğadaki detaylardan alan ve bu fikirleri kendi yorumuyla tasarımlarına aktaran Cem Lokmanhekim, fikrin onu götürdüğü yere göre, kimi zaman çok gösterişli kimi zaman minimal stilin öne çıktığı koleksiyonlara imza atıyor.

Tasarımları kendisine ait olan tüm koleksiyon parçalarının üretimi, beraber çalıştığı ekip tarafından, kendi atölyesinden çıkan Lokmanhekim’in tasarımları, sektörün öne çıkan moda dergilerinin moda çekimlerinde de sıkça kullanılmakta.

İşleriyle yurt dışında da beğeniyle takip edilen; kişiye özel tasarımlara da imza atan yetenekli tasarımcı, çalışmalarında ağırlıklı olarak gümüş altın ve yarı değerli taşlar kullanarak oluşturduğu avangard tasarımlarla, çizgisini farklı bir boyuta taşıyor.

Yukarı Çık