X

Carrol Boyes

52 adet ürün bulundu

52 adet ürün bulundu.

Carrol Boyes, Güzel Sanatlar eğitiminin ardından kariyerine bir öğretmen olarak tanınmış bir sanatçı olarak geçirdiği on yılın ardından zamanının tamamını heykel tasarımları üretmeye ayırmış. Boyes 1989’da fonksiyonel sanat, ev eşyaları işini kurmuş. Bu dönemde koleksiyon parçaları haline gelen tasarımları dünya çapında meraklıların ilgisini çekmiş ve kısa 
Ltd, metal ev eşyaları, hediyelikler, sofra takımları ve masa üstü ürünleri tasarlayan, üreten ve dağıtan çok kültürlü bir şirket, firmanın adıyla çıkan ürün sayısı 1000’in e. Markanın kullandığı metal malzemelerden bazıları kalay, inceltilmiş ve dökme aluminyum, paslanmaz çelik, krom kaplı çinko. Ayrıca ahşap ve derinin yanısıra ABS reçinesi de tasarımlarda sıkça tercih ediliyor. 
Güney afrika’nın en başarılı tasarım işleri ve uluslararası ihracatçıları için standartları belirleyen CaRRol BoYeS Fonksiyonel Sanat, yurt içi ve yurt dışında 35’in üstünde mağazaya sahip. Koleksiyonlar ise dünyanın dört bir yanındaki satış noktalarından temin edilebilmekte.
Yukarı Çık