X

Cachee

0 adet ürün bulundu

Üzgünüz :( Bu markadaki ürünlerimiz tükenmiştir.

0 adet ürün bulundu.

Cachée 1986 yılından itibaren Türkiye ve Dünyaʼnın önde gelen markalarının deri aksesuar üretimini yapmaktadır. Tüm sezon trend ve renkleri, hassasiyet ile takip edilerek 2.000m2 tesisinde Vakko, Beymen, Hotiç, Network, Sarar, Kiğılı, Efor, (TR), Izac (FR), Hawes&Curtis (UK), Hugo Boss (DE), Hacoupian (IR), Giovane Gentile (RUS), Marcello (USA), Noname (GR), Teodor (BG) markalarına da üretim yaparak, son teknoloji makine parkuru ve tecrübeli eller ile yılda iki sezon olmak üzere koleksiyonla hazırlanmaktadır. 

Koleksiyonlarımızda kullanmakta olduğumuz tüm derilerimiz el yapımıdır ve gerekli tüm testlerden başarı ile geçmiştir. Ürünlerimizde Türk, İtalyan ve İspanyol deriler kullanılmaktadır. Cachée kendi koleksiyonunu oluştururken, günlük hayatta sık kullanılan şahsi aksesuarları klasik bir
görüntüden uzaklaştırıp tamamen kişinin tarzını ve şıklığını ön plana çıkarabilmek adına geniş bir araştırma sonucu tüm ürünleri ve derileri bir araya getirmiştir. Tüm koleksiyonumuzun üretimi tarafımızdan yapılmaktadır.
Hedefimiz, şıklığa önem veren her bireyin hayatında yer alabilmektir.
Yukarı Çık