Blankkini

34 adet ürün bulundu

34 adet ürün bulundu.

Mükemmel bir bronz tene sahip olmanın ne kadar uğraştırıcı olduğunu hepimiz biliriz. Mayoyu ve askıları öteye beriye çekiştirmek, hatta güneş ışınlarının açısına göre yön değiştirmek… Ama tüm bunlar artık geçmişte kaldı. Bronzluk anlayışını yeniden tanımlayan Blankkini bikini ve mayoları sayesinde güneşlenirken, yüzerken ve hatta spor yaparken güneşin keyfini ve rahatlığını sürebilirsiniz.
Dünyanın dört bir yanından uzmanlarla üç yıl boyunca yoğun bir çalışma yürüten Blankkini, nihayetinde kendi patent başvurusunu yaptı: Mayo üzerinden bronzluk sağlayan ve güneş yanıklarından  koruyan bir mayo.
Tüm dünyadan mayo ve kumaş tasarımcılarından oluşan eşsiz tasarım ekibimiz birlikte çalışarak izsiz bronzlaşma hayalini zirveye taşıyan mayo modasını yarattı.
Kulağa mükemmel geliyor, değil mi? Üstelik dahası var! Yeni nesil Akıllı İplik teknolojisine sahip Blankkini mayoları piyasadaki mevcut kumaş türlerinden %20 daha esnek ve elastik. Hafif, ferahlatıcı, standart mayolardan üç kat daha hızlı kuruyan ve nefes alabilen Dry Fit teknolojisine sahip mayolarımız aynı zamanda bedene tam uyum sağlayıp zayıflatıcı etki yaratıyor. Daha da önemlisi, bu benzersiz kumaş güneş, klor ve tuza karşı mükemmel bir dayanıklılık sunduğunu da kanıtladı.

Yukarı Çık