Blago
Önerilen Sıralama
Ürün bulunmamaktadır.

2002 yılında ikisi tekstil mühendisi olan 3 kızkardeş tarafından kurulan ENERTEKS, lüks marka yönetimi ve satın alma ofislerinden gelen kurucularının 20 yıllık iş birikimiyle bugün Türk tekstilinde A+ marka üreticileri ve ihracatcıları arasında önemli bir yer almayı başarmıştır. 
Enerteks kadın konfeksiyon üretiminde büyüyerek Avrupa, Fransa, İngiltere ve İskandinavya’daki tasarım markalarının butik üretici ortaklarından biri olmuştur.
Enerteks aynı zamanda markalaşma stratejisine de ağırlık vermiş ve 2014 yılında kendi markaları olan Elu ve Blago'yu tasarlamış ve tescillemiştir.
Sözlük anlamı ‘hazine’ olan BLAGO, bugünün kadınının özgür ruhunu tekrar tanımlıyor. Her sezon koleksiyonuyla, tıpkı Blago ikonlarının hayata kattığı gibi; çabasız, doğal ve taze güzellikleri aramaktadır.
BLAGO doğal elyaflarla ve fonksiyonel kullanım özellikleriyle özenle ürettirdiği kaliteli rahat kumaş seçimleriyle kadının bedensel sağlığını ön plana alırken; rahat giysi tasarımlarıyla ruhsal bütünlüğünü ve özgür ruhunu keşfetmesini amaçlar.   BLAGO; sürdürülebilir bir gelecek için uluslarası etik standartlar ve çevre dostu üretim ilkelerini benimseyen ve tasarımlarına yansıtan, kalite odaklı lüks rahat giyimin adresidir. Sizi, çevremizi, dünyamızı, ve gelecek nesillerimizi önemsiyoruz.