• Marble & Etc Gold X Altıgen Sunum Tabağı
  • Marble & Etc Gold X Altıgen Sunum Tabağı
Kargo Bedava
Marble & Etc

Gold X Altıgen Sunum Tabağı

135.00 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
Sadece doğal bir taş olan mermer kullanılarak ve her biri el işçiliği ile üretilen ‘Gold X Beyaz Altıgen Sunum Tabağı’ salonunuzda oda kokusu mum gibi aksesuarlarınız için şık bir tepsi olarak , yatak odalarında takı tabağı olarak ve hatta sofralarınızda dekoratif bir sunum tabağı olarak kullanılabileceğiniz, çok amaçlı tasarlanmış modern ve şık bir üründür.

Ürünlerimizin her biri el işçiliği ile doğal malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Mermer doğada bulunduğu hali ile herhangi bir renklendirme yapılmadan kullanıldığı için her bir üründe farklı damarlanma ve desenler bulunabilmektedir.

Bu özellik de ürünlerimizin her birini daha da eşsiz ve size özel kılmaktadır.

Özellikler Malzeme: Beyaz Mermer Ebatlar: 25cm çap
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Marble & Etc ürünü Daha fazla Kadın ürünü