X

Makyaj Çantası

17 adet ürün bulundu

 

Makyaj Çantası Kampanyaları

Kadınların güzelliklerini ön plana çıkarmak için kullandıkları makyaj malzemelerinin güvenli bir şekilde saklanması, daha uzun süre kullanım sağlıyor. Makyaj yapmak için kullanılan malzemelerin saklanması ve bir yerden başka bir yere taşınmasında kolaylık sağlamak için de makyaj çantası adı verilen minik çantalar kullanılıyor. Renk, desen ve tasarımları farklı olan bu çantalar, makyaj malzemelerinin bir arada bulunması ve küçük boyutlu malzemelerin kaybolmamasında da önemli rol oynuyor. Sen de çok sevdiğin makyaj malzemelerini saklamak ya da taşımak için mutlaka çanta kullanmalısın. Eğer henüz bir makyaj çantan yoksa ya da mevcut makyaj çantanı değiştirmek istiyorsan, doğru yerdesin. Lidyana’nın geniş ürün yelpazesi eşliğinde ziyaretçilerin beğenisine sunduğu modellere sahip olmak için makyaj çantası kampanyaları ile indirimli fiyatları inceleyebilirsin.

Makyaj Çantası Modelleri

Makyaj çantası modelleri, kullanımlarına göre değişiklik gösterir. Günlük kullanım için makyaj çantasına ihtiyacın var ise küçük boyutlu bir çanta modelinden yana tercihini yapabilirsin. İçine günlük ihtiyacın olan ruj, göz farı, kapatıcı, maskara, göz kalemi gibi temel makyaj malzemelerini koyabileceğin bu çantayı istediğin yere kolay bir şekilde taşıyabilirsin. Bu parçalar küçük boyutlu olduğu için el ya da sırt çantalarında da fazla yer kaplamaz ve dışarı çıktığında gerekli olan makyaj malzemelerini zarar görmeden taşımana yardımcı olur. Kısa süreli geziler ya da evde makyaj malzemelerini saklamak için orta boy çanta modellerini tercih edebilirsin. Küçük boya göre biraz daha hacimli olan bu makyaj çantası modelleri, çekmece içine konumlandırılıp sabit olarak da kullanılabilir. Şehirler arası yolculuk sırasında makyaj malzemelerini taşımak için büyük boy makyaj çantası modelleri tercih edilebilir. Bu çantaların içine tüm makyaj malzemelerini koyabilir ve yolculuk sırasında dökülme ya da kırılma gibi etkilerle zarar görme ihtimallerinin önüne geçebilirsin. Büyük makyaj çantası modelleri içine makyaj malzemelerinin yanı sıra nemlendirici kremleri, vücut bakım ürünleri ve güneş kremlerini koyabilir, tüm bakım ürünlerini tek bir çanta içinde toplayabilirsin.

Makyaj çantası modelleri kadar renkleri de kullanıcı için önemlidir. Genel olarak klasik renk tonlarında; siyah, gri, kahverengi, beyaz gibi sade renkler ile tasarlanan makyaj çantaları olsa da değişiklik isteyenler için kırmızı, pembe, mor, turuncu gibi canlı renklere sahip modeller de tasarlanıyor. Canlı renklerin yanında desen ve figürlere de önem veriyorsan baskılı makyaj çantası modelleri senin ilgi alanına giriyor olabilir. Düz bir zemin rengi üzerine küçük küçük baskılar ya da tek bir figür baskısı şeklinde tasarlanan bu modeller, tamamen kadınların zevkine hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Bu renkli makyaj çantalarından beğendiklerine hemen sahip olmak için yapman gereken tek şey sipariş vermek... Online alışverişin güvenli sitelerinden olan Lidyana, yeni makyaj çantanı en kısa sürede sana ulaştırıyor.

Makyaj Çantası Fiyatları

Makyaj çantaları, tüm makyaj malzemeleri ve banyo ürünlerini içine sığdırabilecek kadar geniş ya da sadece günlük makyaj malzemelerini yerleştirebilecek kadar küçük olabilir. Bu nedenle makyaj çantası fiyatları çantaların ebatları ile doğru orantılı değişiklik gösterir. Çantanın hazırlandığı malzeme, hazırlık aşamasındaki detaylar ve çantanın markası gibi etkenler fiyatların farklı olmasına etki eder. Lidyana sektöründe tanınan markaların ürünlerini tek bir çatı altında ziyaretçilere sunuyor. Modeline karar verdikten sonra istediğin çantayı satın almak için sipariş kısmındaki adımları izleyebilirsin. En uygun makyaj çantası fiyatları için indirim ya da kampanyaları da takip edebilirsin. Lidyana makyaj çantası kampanyaları ve indirimleri ile istediğin çantayı en uygun fiyata hemen satın alabilirsin!

Yukarı Çık