X
  • Maeve Crisscross Set Suede
  • Maeve Crisscross Set Suede
  • Maeve Crisscross Set Suede
Maeve

Crisscross Set Suede

420.00 TL
147.03 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
Bronz kuş gözleri ve çapraz iplerden oluşmuş yüksek bel mini etek ve kısa boy bluz. İpler ile genişliği isteğe göre ayarlanabilir. Kumaş açıklama: %1oo süet. 30 derecede yıkanması tavsiye edilir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Maeve ürünü Daha fazla Bluz ürünü