X
  • Lûgat365 Nâmütehâni Bez Çanta
  • Lûgat365 Nâmütehâni Bez Çanta
Lûgat365

Nâmütehâni Bez Çanta

İlk yorumu sen yap.
39.50 TL
13.83 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
Nâmütenâhî: Nihâyeti olmayan. Sonsuz. Uçsuz bucaksız. Nâmütenâhî olarak dilimize Farsçadan geçmiştir. Fakat nihâyet kelimesinden türetilen ve sonlu mânâsına gelen mütenâhî kelimesi, aslen Arapçadır. #BazıKelimelerÇokGüzel 33,5x41 cm. ebatlarında baskılı ham bez çanta. Baskının uzun ömürlü olması için, soğuk suyla elde yıkayınız. Ütüyü tersten tatbik ediniz.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Lûgat365 ürünü Daha fazla Omuz Çantası ürünü