X
  • Lorena Canals Halı, Clouds Hardal
  • Lorena Canals Halı, Clouds Hardal
  • Lorena Canals Halı, Clouds Hardal
Lorena Canals

Halı, Clouds Hardal

1,200.00 TL
420.08 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.

Bulut  dokuzda  olacaksın  !  % 100 pamuk, makinede yıkanabilir  (6 kg kapasiteli         basit çamaşır makinesi), işte bu küçük beyaz bulutların odayı doldurduğu kız  ve erkek çocuklar için çocuk odasına mükemmel bir şekilde uyan klasik bir tasarımın  modern bir günlük yaz  .  parlaklık.  Bu halı,  daha güvenli  hale getirmek için  sadece  doğal boyalar  kullanan zanaatkarlar  tarafından  el yapımıdır  ve pamuk kullandıkları için  hafif  , yumuşak ve esnektir.

Boyut  : 120 x 16
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Lorena Canals ürünü Daha fazla Halı & Kilim ürünü