X
  • Lorena Canals English Garden Ivory
Kargo Bedava
Lorena Canals

English Garden Ivory

2,250.00 TL
787.65 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.

Lorena Canals, her tarafı çiçeklerle bezenmiş Fildişi rengindeki bu yıkanabilir halıyla doğa tutkusunu yeniden canlandırmak istedi. 

El yapımı bir halı olan dokunan her çiçek, makasla özenle mükemmelleştirilmiştir. Beyaz, fildişi, doğal ve çizgili gibi şekil ve renklerin karışımı, ev dekoruna uyum ve incelik getiriyor. 

Çiçek halıya, tek tek elle düğümlenen yeni bir tür ayrıntılı saçak eklendi.
Her zanaat halısında küçük farklılıklar bulabilirsiniz, bu nedenle iki yıkanabilir kilimin eşit olduğunu bulamazsınız.

Boyut : 140 x 210
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Lorena Canals ürünü Daha fazla Halı & Kilim ürünü