X
  • L'Oréal Paris Loreal Homme Cover 5 Brown NO:4 Erkek Saç Boyası 3X50 ml
L'Oréal Paris

Loreal Homme Cover 5 Brown NO:4 Erkek Saç Boyası 3X50 ml

180.00 TL 138.59 TL (%23 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><FONT face=Calibri><FONT size=2>Erkeklere Özel Doğal Beyaz Kapatıcı Jel Saç Boyası<BR>Amonyaksızdır<?xml:namespace prefix = "o" ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p></FONT></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><FONT face=Calibri><FONT size=2>Uygulama<BR>Uygulama esnasında tek kullanımlık koruyucu eldiven kullanın. <BR>50 ml Loreal 20 vol %6 özel Oksidan ve 50 ml Loreal Cover 5 renklendirici jel metal olmayan bir kapta karıştırılır<BR>Karışımı kuru saça şampuanlar gibi uygulayın. <BR>Uzun saçlarda önce diplere, ardından uçlarına yayarak uygulayın. <BR>Sürmeye başladıktan itibaren 5 dakika bekletin. <BR>Saç yapınıza uygun olarak seçtiğiniz şampuanla iyice durulayın.<o:p></o:p></FONT></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><FONT face=Calibri><FONT size=2>Uyarı<BR>Belirtilen bekleme süresini aştığınız takdirde daha koyu sonuçlar elde edersiniz. <BR>2 numarada daha yoğun bir sonuç alma için 10 dakika bekleyin. <BR>Uygulama sırasında metal aksesuar (tarak, pens vb) kullanmayın. <BR>Kınalı saçlar ve kalıcı saç boyası ile boyanmış saçlar üzerinde uygulamayın. <BR>Kaş ve kirpiklerin renklendirilmesi için uygun değildir<o:p></o:p></FONT></FONT></P>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına L'Oréal Paris tarafından gönderilecektir.
Daha fazla L'Oréal Paris ürünü Daha fazla Saç & Kaş Boyası ürünü